Gardrops

Gardrops

Giymediklerini Paraya Çevir.


App info


7.2.0
Android 4.1+
Everyone
Get Gardrops for Free on Google Play
Advertisement

App description


i was introduced by Gardrops developer, Gardrops is a Shopping app on the android platform. the current version is 7.2.0 released on April 20, 2020. this app has over 1.8 million downloads and 39.7 thousand votes. the rating is 4.4 stars, you can check the details below.

Gardrobunda kullanmadığın kıyafetlerin var mı?

Onları kolayca sat, paran banka hesabına yatsın. Yenilerine yer açılsın… Gardrops’a istediğin kadar ürünü ÜCRETSİZ olarak yükleyebilir ve hemen satabilirsin.

Nasıl Satış Yapabilirim?

Uygulamayı yükledikten sonra email veya facebook ile kullanıcı girişi yapabilirsin. Menüdeki Satış Yap’a tıkladıktan sonra satmak istediğin ürünün fotoğrafını çek.

Ürünün kolayca bulunması için açıklama yaz. Fiyat belirle ve yükle.

Hepsi bu… Diğer kullanıcılar ürününü incelerken yorum alanından soru sorabilirler. Senden fikir alabilirler. Onlara cevap vererek satışını hızlandırabilirsin.

Nasıl Satın Alırım?

Gardrops üyeleri hiç giymedikleri veya sadece birkaç kez kullandıkları çok iyi durumdaki kıyafetlerini, ayakkabılarını çantalarını çok uygun fiyatlara satarlar. Bu sayede %70 ve üzeri gerçek indirimleri yakalayabilir, gardrobunu inanılmaz fiyatlara yenileyebilirsin.

Gardrops Güvenli midir?

Satın almak istediğin ürünü kredi kartı,banka kartı,havale/EFT seçeneğini kullanarak alabilirsin. Ürünün sorunsuzca eline ulaştığını kargoya verildiği tarihten sonra 4 iş günü geçmeden bize bildirene dek, satıcıya ödeme yapmayacağız.

4 iş günü içinde bize herhangi bildirim yapmaz ve ulaşmaz isen sipariş otomatik olarak onaylanacaktır. Ürün eline geçtikten sonra herhangi bir sorun varsa bunu bize bildirmek için zamanın olacaktır. Destek ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır!

Bir Sorun çıkarsa paranı iade edeceğiz!

Satın aldığın ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya hiç eline ulaşmazsa üzülme! Paranı iade edeceğiz! Daha fazla bilgi ve detaylar için Gardrops Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Bildirimine göz atabilirsin.
we are currently offering version 7.2.0. this is our latest, most optimized version. it is suitable for many different devices. free download directly apk from the google play store or other versions we’re hosting. moreover, you can download without registration and no login required.

we have more than 2000+ available devices for Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, Motorola, LG, Google, OnePlus, Sony, Tablet ... with so many options, it’s easy for you to choose games or software that fit your device.

it can come in handy if there are any country restrictions or any restrictions from the side of your device on the google app store.

What's New


Yepyeni bir ürün yükleme tecrübesi! Artık ürün yüklemek çok daha keyifli.
Sizlere daha iyi bir Gardrops tecrübesi sunmak için her geçen gün yeni özellikler geliştiriyoruz. Sıradaki yenilikler için takipte kalın! <3

Sevdiniz mi? Bize puan verin ve yorum bırakın! Sorularınız için; destek@gardrops.com

Ratings and reviews


4.4
39,674 total
5 29,933
4 3,414
3 1,787
2 803
1 3,735

Total number of ratings

Total number of active users rated for: Gardrops

Total number of installs (*estimated)

Estimation of total number of installs on Google Play, Approximated from number of ratings and install bounds achieved on Google Play.

Most Recent Reviews