Gardrops

Gardrops

Giymediklerini Paraya Çevir.


App info


6.1.1
Android 4.0+
Everyone
1,161,319
Get Gardrops for Free on Google Play
Advertisement

App description


Gardrobunda kullanmadığın kıyafetlerin var mı?

Onları kolayca sat, paran banka hesabına yatsın. Yenilerine yer açılsın… Gardrops’a istediğin kadar ürünü ÜCRETSİZ olarak yükleyebilir ve hemen satabilirsin.

Nasıl Satış Yapabilirim?

Uygulamayı yükledikten sonra email veya facebook ile kullanıcı girişi yapabilirsin. Menüdeki Satış Yap’a tıkladıktan sonra satmak istediğin ürünün fotoğrafını çek.

Ürünün kolayca bulunması için açıklama yaz. Fiyat belirle ve yükle.

Hepsi bu… Diğer kullanıcılar ürününü incelerken yorum alanından soru sorabilirler. Senden fikir alabilirler. Onlara cevap vererek satışını hızlandırabilirsin.

Nasıl Satın Alırım?

Gardrops üyeleri hiç giymedikleri veya sadece birkaç kez kullandıkları çok iyi durumdaki kıyafetlerini, ayakkabılarını çantalarını çok uygun fiyatlara satarlar. Bu sayede %70 ve üzeri gerçek indirimleri yakalayabilir, gardrobunu inanılmaz fiyatlara yenileyebilirsin.

Gardrops Güvenli midir?

Satın almak istediğin ürünü kredi kartı,banka kartı,havale/EFT seçeneğini kullanarak alabilirsin. Ürünün sorunsuzca eline ulaştığını kargoya verildiği tarihten sonra 4 iş günü geçmeden bize bildirene dek, satıcıya ödeme yapmayacağız.

4 iş günü içinde bize herhangi bildirim yapmaz ve ulaşmaz isen sipariş otomatik olarak onaylanacaktır. Ürün eline geçtikten sonra herhangi bir sorun varsa bunu bize bildirmek için zamanın olacaktır. Destek ekibimiz her zaman sana yardım etmeye hazır!

Bir Sorun çıkarsa paranı iade edeceğiz!

Satın aldığın ürün tarif edildiği gibi değilse, eksiklik varsa veya hiç eline ulaşmazsa üzülme! Paranı iade edeceğiz! Daha fazla bilgi ve detaylar için Gardrops Kullanıcı Sözleşmesi ve Gizlilik Bildirimine göz atabilirsin.

What's New


Artık daha hızlı ve pratik filtrelemeyle Gardrops’ta aradığın herhangi bir ürünü saniyeler içinde ulaşabileceksin.

Paylaşımın ne aşamada olduğu ve nerede yayımlandığını hatta kaç kişi ziyaret ettiğini izleyebileceğin bir ekranının bile var

Uygulamanın performansını da geliştirdik, şimdi her zamankinden daha hızlı!

Teknik problemleri düzelttik, artık almak ve satmak çok daha hızlı. Keyfini çıkar!

Sevdiniz mi? Bize puan verin ve yorum bırakın! Sorularınız için; destek@gardrops.com

Ratings and reviews


4.2
21,396 total
5 15,235
4 1,845
3 1,203
2 593
1 2,520