Prima Kulübü : Bebek Gelişimi

Prima Kulübü : Bebek Gelişimi

Baby development tracking tools, content and gifts. Win, discover, follow!


App info


1.4.1
Android 4.4+
Everyone
Get Prima Kulübü : Bebek Gelişimi for Free on Google Play
Advertisement

App description


I was introduced by Procter & Gamble Productions developer, Prima Kulübü : Bebek Gelişimi is a Medical app on the Android platform. The current version is 1.4.1 released on July 13, 2020. This app has over 529.3 thousand downloads and 1.2 thousand votes. The rating is 2.6 stars, you can check the details below.

Prima Kulübü, ebeveynlere özel fırsatlar ve bebek gelişimi takip programını bir arada sunarak hayatı kolaylaştıran yeni nesil bir uygulama. Harika hediyeler sunan Prima Kulübü uygulamasını hemen indir hem kendine hem de bebeğine iyilik yap!
Bebeğinin beslenme alışkanlıklarını, boy & kilo gelişimini ve uyku düzenini takip edip kaydedebileceğin özelliklere sahip olan uygulama sayesinde bebek bezi indirim fırsatlarından da anında haberdar olabilirsin. Uzmanlar tarafından hamilelere, ebeveynlere ve bebeklere özel hazırlanan güncel içerikleri okuyabilir, bebek gelişimi hakkında merak ettiğin sorulara yanıt bulabilirsin.
Uygulamaya taratacağın Prima fişleriyle kalpler kazanabilir, bu kalpleri; bebek bezi, bakım ürünleri ya da teknolojik ürünler gibi sürekli güncellenen ödülleri ücretsiz olarak almak için harcayabilirsin.

Prima Kulübü tüm bu özellikleri birleştirerek sunan tek uygulama!
Bu büyük kulübe katılmak ve üyelerimize özel ayrıcalıklardan faydalanmak için uygulamaya üye olman yeterli, seni bekliyoruz!

Martech 2020 " Sadakat Programı Uygulamalarında En İyi Teknoloji Kullanımı" ödülü.
We are currently offering version 1.4.1. This is our latest, most optimized version. It is suitable for many different devices. Free download directly apk from the Google Play Store or other versions we're hosting. Moreover, you can download without registration and no login required.

We have more than 2000+ available devices for Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, Motorola, LG, Google, OnePlus, Sony, Tablet ... with so many options, it’s easy for you to choose games or software that fit your device.

It can come in handy if there are any country restrictions or any restrictions from the side of your device on the Google App Store.

What's New


Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapıldı.