Tag Team Wrestling Superstars 2019: Hell In Cell

Borite se kao zvijezda hrvačkog tima i osvojite svjetsko prvenstvo u hrvanju 2019

Opis Aplikacije

Budimo spremni sudjelovati na svjetskom prvenstvu u hrvanju u timu u nadolazećim borbenim događajima 2019. godine. To je akcijska i avanturistička sportska igra pa nemojte oklijevati suočiti se sa svojim izazivačima. Svjetski prvak u hrvanju kombinira s akcijskim borbama i stvarnim iskustvom simulacije hrvanja u timu u jednoj jedinoj 3d igri. Tag Team Hrvanje Superstars 2019 borbena igra će vam dati pristup svim superstar hrvačima & tag team boraca u mega događajima svjetskog prvenstva hrvanje s 3D HD igra. Pobijedite sve prvake hrvača u timu u ovom sveopćem natjecanju i postanite svjetski prvak u hrvanju sportskih saveza. Osvojite bitku nevjerojatnih utakmica na turniru svjetskog prvaka. Pa što čekaš? Uzbuđujmo publiku svojim pravim timom za borbu u borbi protiv stilova i otkrijte svoje profesionalne vještine hrvača i konačno postanite najveći svjetski prvak u hrvanju u timu.

Tag Team Wrestling Superstars 2019 dubl borbena igra nudi obožavateljima više borbenih iskustava u ovoj pojedinačnoj igri. Ljubitelji igre u hrvanju slobodnim stilom će uživati ​​i pronaći ga zanimljivijim sportskim igrama. Postanimo univerzalni prvak u hrvanju nakon što smo pobijedili sve hrvače prvaka u timu na svijetu. Ultimate world tag team hrvanje prvaci će sudjelovati u ovom zarazna hrvanje i borbena igra. Porazite sve prvake u timu svjetske klase. Borite se pomoću raznih revolucionarnih trikova kao što su igle za dobivanje, zajedničke brave, bliske borbe, bacanja i skidanja. Jednostavna igra i glatke kontrole. Doživite pravu borbenu simulacijsku igru ​​i poboljšajte svoje vještine borbe. Nadogradite ste stručnost u borbi s punom snagom i snažnim udarcima u 3D igri.

Tag Team Hrvanje Superstars 2019: pakao u igri Cell značajke: \ t