EBA

EBA

Education Information Network


App info


7.4.7450
Android 4.1+
Everyone
Get EBA for Free on Google Play
Advertisement

App description


Milli Eğitim Bakanlığı'nın dijital eğitim platformu EBA; 2023 eğitim vizyonu hedefleri ve çağın gereksinimleri doğrultusunda sizler için yenilendi.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) www.eba.gov.tr adresinde sunulan, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş doğru e-içerikleri bulabileceğiniz sosyal bir platformdur. Mobil cihazınız ile EBA uygulamasını yükleyerek platformdaki haber, video, ses, görsel, doküman, kitap ve dergi içeriklerine ulaşabilir ve istediğiniz içeriği mobil cihazınıza indirerek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimleri ile özelleşen EBA; yeni tasarımları ile kolay erişilebilir, kitaplar, dergiler, eğitsel oyunlarla daha zengin, başarı izleme ve değerlendirme raporlarıyla daha ölçülebilir olmuştur.

What's New


Görüş ve önerilerinizi de dikkate alarak yenilediğimiz EBA'nın bu versiyonunda;
-Giriş yapıldığında bulunduğunuz sınıf seviyesi uygunsa menüde 'Akademik Destek' seçeneğinin görüntülenmesi ve bu seçenek ile 'EBA Akademik Destek' uygulamasına yönlendirilmesi sağlanmıştır.
-Önyüzde kullanım kolaylığı sağlayacak iyileştirme işlemleri yapılmıştır.
-Performans iyileştirme işlemleri yapılmıştır.
-Küçük hatalar giderilmiştir.

Ratings and reviews


4.2
26,425 total
5 18,905
4 1,917
3 1,281
2 726
1 3,593

Total number of ratings

Total number of active users rated for: EBA

Total number of installs (*estimated)

Estimation of total number of installs on Google Play, Approximated from number of ratings and install bounds achieved on Google Play.

check